Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
ONLİNE RANDEVU

Lütfen formu doldunuz...


Bacak Germe

Genelde bacak germe ameliyatı için ideal adaylar rejim sonrası ciddi kilo kaybeden ve bacak bölgesinde yaygın deformasyona uğrayan hastalardır. Eğer yağlanmaya bağlı bir deformasyon varsa çoğunlukla tercih edilecek yöntem liposuction (yağ emme) olacaktır. Önceden liposuction yapılan ancak cildi yeteri kadar elastik olmadığı için deformasyon gelişenler de bu ameliyattan fayda görebilir. Bacak germe ameliyatına ihtiyaç duyan hastaların büyük kısmı aynı zamanda karın germe için de adaydır. Bu ameliyatlar aynı seansta tüm vücut şekillendirme şeklinde veya iki ayrı seansta yapılabilir.

Vücut şekillendirme ameliyatları oldukça çeşitlidir ve hastanın ihtiyacına göre bir veya birkaç yöntem birleştirilerek uygulanır. Sizin için en yararlı yönteme, sizi muayene ettikten sonra doktorunuz karar verecektir. Genel olarak liposuction yöntemleriyle fazla yağlardan kurtulmak mümkündür. Ama ciltte fazlalıklar varsa germe ameliyatı en uygunudur.

Ameliyat:

Bacak germe ameliyatında kesi kasıklardan başlayıp bikini hattında kalarak popoya doğru uzatılabilir. Hafif derecede sarkıklığı olan hastalar bu işlemden fayda görürler. Daha ileri seviye bir sarkıklık söz konusuysa kesi bacak içine doğru uzatılır. Bu şekilde hem enine hem de boyuna olarak fazla deri çıkartılır ve dikilir. Elde edilen formun korunması için özel bir korse kullanılır.

Ameliyat sonrası iyileşme dönemi nasıldır?

Yapılan işleme bağlı ağrılarınız olacaktır ancak bu ağrıları en alt seviyede tutmak için gereken ilaçları doktorunuz reçete edecektir. 2-3 haftalık dönem sonunda şişlikler ve morluklar büyük oranda geçer ve ilk sonuçlar alınır. Korse uygulaması 4-6 hafta sonra sonlandırılır. Kesin sonuçlar için 3-4 ay beklemek gerekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]