Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
ONLİNE RANDEVU

Lütfen formu doldunuz...


Hakkımda

1971 yılında Ankara’da doğdum. TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra benim için çocukluk ideali olan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimime başladım. Tıp eğitimim başından itibaren cerrahi branşlar giderek daha çok ilgimi çekiyordu.  Beşinci sınıfa geldiğimde benim için ideal branşın plastik cerrahi olduğuna karar verdim.

1996 yılında Marmara Üniversitesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalı’nda asistan olarak göreve başladım.  Sinir iyileşmesi üzerine olan tezimi bitirip 2002 yılında “Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı” ünvanını aldım. Marmara Üniversitesi’nde önce uzman daha sonra öğretim üyesi olarak çalışmalarıma devam ettim.  Bu süre içinde sinir iyileşmesine ilgim devam etti. Yüz felci geçiren hastaların ameliyatları sırasında yüz anatomisi ve yüz cerrahisi konusunda tecrübem arttı. Bu yüzden halen benim için yüz estetiği ameliyatları en çok keyif aldığım ameliyatların başında gelir. Almanya, Hollanda, Slovakya, Amerika ve İtalya gibi yurt dışında çeşitli merkezlerde bulunarak bilgi ve tecrübemi arttırdım. Bu dönemlerde, A.B.D. Tıp doktoru denkliği (ECFMG) sertifikası ve Avrupa Plastik Cerrahi Board sertifikası (FEBOPRAS) aldım.  2008 yılında Plastik Cerrahi Doçenti ünvanına hak kazandım. Yine bu dönemde “El Cerrahisi” ve “ Ağız Çene ve Yüz Cerrahisi” alanlarında da uzmanlık belgeleri aldım. Yerli ve yabancı meslek dergilerinde bilimsel yazılarım yayımlandı. Yerli ve yabancı kongrelerde bildiriler sundum. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, ISAPS (Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği) ve ASPS (Amerikan Plastik Cerrahi Derneği) üyesiyim.

2010 yılında, estetik cerrahi alanındaki gelişmeleri aktif olarak uygulayabilmek için akademik hayattan ayrılıp özel muayenehane açtım.  2014 yılından beri de Fulya’da kurduğum klinikte hastalarımı görüyorum. Gerçekleştirdiğim ameliyatların büyük çoğunluğu estetik yüz cerrahisi ve estetik meme cerrahisi üzerine. Bunun yanı sıra tamamlayıcı yaklaşım gereği özellikle yüz ile ilgili anti-aging uygulamalarını da yoğun olarak yapıyorum.

Estetik felsefem doğal görünümünüzü bozmadan kendinizi daha iyi hissettirecek başarılı değişimler yapmaktır.

Yoğun çalışma dönemleri arasında kendimi yenilemek ve dinlenmek için ayda bir kez kısa süreli seyahat etmek gibi alışkanlığım vardır. Kitap okumak ve kayak yapmak sevdiğim aktivitelerdir.