Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
ONLİNE RANDEVU

Lütfen formu doldunuz...


Büyük Meme

Kadınlarda meme büyüklüğü bizim toplumumuzda sık görülen bir durumdur. Büyük memeler hem estetik bir soruna yol açar, hem de sırt ve bel ağrısı, pişik gibi tıbbi sorunlara yol açabilirler. Hastalar uygun ortamlarda uygun kıyafetleri bulmakta zorlanırlar.

Memeler, küçültme ameliyatı ile istenen büyüklüğü getirilebilirler. Bu ameliyat plastik cerrahi ameliyatlar içinde hasta memnuniyet oranı en yüksek olanıdır. Tek başına bu bilgi bile büyük memeli kadınların ne büyük sıkıntı içinde olduğunu değerlendirmek için yeterlidir. Meme küçültme ameliyatı için bir yaş sınırından bahsedilemez. Hastaya rahatsızlık verecek derecede büyük her meme 14-15 yaşından itibaren küçültme ameliyatı için adaydır.

Ameliyatın yapılma yöntemi ile ilgili 4-5 temel teknik vardır. Her cerrah kendine uygun olan 1-2 yöntemi kendi pratiğinde uygular. Ameliyat olmak isteyenlere tavsiyem doktor muayenesi sırasında bu yöntemlerle ilgili bilgi alın ve doktorunuzun ameliyat ettiği hastalara ait fotoğrafları inceleyin. Bu sayede size uygun yöntemle ilgili daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu ameliyatı yaptığım hastalarımdan genelde duyduğum şu cümle oluyor: “ Bu kadar rahat olacağını bilsem daha önce ameliyat olurdum”

[Toplam:0    Ortalama:0/5]